Werkgroep Nieuwe Bewoners zoekt…

De WG Nieuwe Bewoners heeft afscheid genomen van één van haar leden: Ria Mutter. Wij danken haar van harte voor haar inzet voor onze vereniging. Door het vertrek van Ria zijn wij op zoek naar een goede vervanger. Woon je in de 80e straat en vind je het leuk om nieuwe bewoners in je straat welkom te heten namens de BHW en te enthousiasmeren voor onze vereniging? Neem dan even contact op met Anne van der Meulen.

Advertentie
Dit bericht werd geplaatst in BHW. Bookmark de permalink .

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.